Mersin Çamaşır Makinası Tamir ve Servisi

259

Mersin klima tamiri, mersin klima bakımı, mersin çamaşır makinası tamiri, mersin çamaşır makinası servisi, mersin bulaşık makinası servisi, mersin buzdolabı tamiri, mersin buzdolabı tamircisi, buzdolabı tamircisi mersin, klima tamiri mersin, klima bakımı mersin

Mersinde açılmış olan firmamız mersin merkezde bulunan bütün mahallerde çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası, klima bakım ve arıza işlerinizi itinalı ve ekonomik bir fiyata yapıyor. Genç dinamik kadrosu ile bütün tamir bakımlarınızı 7/24 esasına dayalı olarak günün her saatinde yaptırabilirsiniz.

Arçelik, beko, profilo, vestel, boch gibi bir çok firmanın yetkili servislerinde usta olarak çalışan ekip elemanları kendi işlerini kurarak Baykara Soğutma çatısı altında birleşmişlerdir. Baykara soğutma adına görüşebileceğiniz firma yetkilisi ve iletişim bilgilerini aşağıya yazıyoruz. Biz yaptırdığımız tüm işlerden dolayı memnun kaldık ve mersinde bizi ziyaret eden takipçilerimize de öneriyoruz.

Baykara Soğutma – Mesut Baykara (0538- 879 76 81)

http://mersinklimatamiri.net/

Bir önceki yazımız olan Antre Dekorasyonunda En Şık Avize Modelleri başlıklı makalemizde 2015 koridor avize modelleri, Antre avize modelleri ve En yeni antre avize tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik cam mutfak tezgah modelleri Fotoğrafları
Mutfak Dekorasyonunda Cam Mutfak Tezgahı Modelleri

Cam mutfak tezgahı modelleri, En güzel cam tezgah resimleri,  Glas-Küche-Zähler-Modellen, 2015 Trend cam tezgah modelleri, glass kitchen counter models, En şık...

Kapat