Modern Ahşap Ayna Modelleri

274

Bayanların ayrılmaz parçası olan aynalar, evlerimizin de daimi aksesuarları arasında ilk sırada yer almaktadırlar. Birçok tarzda tasarlanması ve üretilmesi mümkün olan aynaların cazibesini belirleyen unsur doğal olarak şekilleri ve çerçeveleridir. Bu tarzlar arasında en hoş ve nostaljik görüntüyü teşkil eden seçeneklerin arasında modern ahşap ayna modelleri yer almaktadır. Ahşaptan üretilen ve bin bir çeşit desen ve şekil içeren çerçeveler ile artık aynalar sadece kendimizi seyrettiğimiz eşyalar değil, bakmaya doyamadığımız aksesuarlar durumundadırlar. Ayna modellerine evimizde yer açmaya karar verdiğimizde doğru yeri seçmek bazen çok da kolay olamamaktadır. Zira, bu güzel eşyanın; hem işlevsel açıdan kullanışlı bir noktada olması, hem aynı zamanda bulunduğu kısmın dekorasyonu ile uyum sağlaması gerekmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için seçtiğimiz modern ahşap ayna modelleri arasında biz eminiz ki bir tanesi, hatta belki birçoğu, kalbinizi çalacak ve siz de evinize bu modellerden birini kazandırmaya karar vereceksiniz. Siz sadece doğru stildeki aynayı seçin ve de o ayna için evinizdeki en doğru noktayı ya da köşeyi belirleyin.

Modern Ahşap Ayna Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Sticker Modelleri başlıklı makalemizde çocuk modası sticker modelleri, çocuk odası dekorasyon fikirleri ve çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

ahşap ayna çerçevesi modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şık  Modelleri
Vintage Tarzı Duvar Kağıtları

Yaşam alanlarımızda uygulanması muhtemel duvar kaplama seçenekleri arasında duvar kağıtlarının her zaman ayrı ve özel bir yeri olmuştur. Son derece...

Kapat