Modern Bebek Beşiği Modelleri

253

Çocuğu olacak olanlar için 2015 yılına damga vurmuş en güzel modern beşik modellerini görmeden beşik almayın Yaşlı bir bilge derki “evlat cevize, torun ise cevizin içine benzer” diye. İlk defa çocuğu olduğunda insanın yüzünün rengi değişiyor. Heyecandan onu nasıl kucağına alacak diye eli ayağı birbirine karışır. Mutluluktan uçar insan. Kendimiz için istemediğimiz her şeyi söz konusu çocuğumuz olduğunda alırız. Ben çektim çocuğum rahat etsin deriz hep. Eşimiz hamile kaldıktan sonra gelecek olan çocuğun cinsiyeti belli olur olmaz hazırlıklar başlar. Annemiz doğacak olan bebeğin her şeyi ile yakından ilgilenir. Oda dekorasyonu hakkında araştırmalara başlanır. Onu nasıl sağlıklı bir beşikte uyutmalıyım diye araştırır. Eski beşiklerin yerine 2015 modern bebek beşik modellerinden oluşan ve dekorsarayi.com ekibi tarafından araştırılarak sizler için hazırlanan beşik modellerini gördükçe bizlere hak vereceksiniz.

BEBEK BEŞİĞİ MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Ortopedik Sandalye Modelleri 2015 başlıklı makalemizde modern sandalye modelleri, ortopedik sandalye ve ortopedik sandalye çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
moda  fotoğrafları
2014 Modern Gömme Yatak Modelleri Tasarımları

Eskiye göre evlerimizin metrekaresi küçüldü. Bana göre bunu yapanlar çok haklı. Sebebine gelince büyük bir evi hem ısıtmak hemde soğutmak...

Kapat