Modern Klozet Kapağı Modelleri

376

Modern Klozet Kapağı Modelleri

Banyonuzda ufak değişiklikler yapıp banyonuzu değiştirmek istiyorsanız. Bu yapacağın işlerden biri de klozet kapağını değiştirmek olsun. Çünkü bir banyonun %20 sini klozetler oluşturur. İlk girişte göze çarpan ilk şey o olduğu için klozetin de güzel bir görüntü ile karşımıza çıkması gerekir. Bazı insanlar bu konularda dalga geçebilir ama bu gerçekten çok önemlidir.

Lüks tasarımlarda klozet kapakları mevcut. Satılan yerlerden güzel bir klozet kapağı alıp klozetinizi daha şık bir hale sokabilir ve banyonuzu daha güzel bir görüntü ile süsleyebilirsiniz. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz modern klozet kapakları adlı başlık ile ilgili en güzel resimleri aşağıdaki resim galerimizde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DUVARA MONTELİ KLOZET MODELLERİ 30.06.2015 başlıklı makalemizde 2015 asma klozet modelleri, 2015 duvara monteli asma klozet modelleri ve duvara monteli klozet modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
amerikan panel kapı modelleri ve fiyatları
Farklı Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan Kapı Modelleri Bu aralar en çok tercih edilen kapı modelleri arasında amerikan kapı modelleri yer alıyor. Amerikan tarzı ülkemizde...

Kapat