Modern Masa ve Sandalye Takımları

597

Modern dekorasyon stilinden hoşlanıyor iseniz ve de salonunuzu ve beraberinde yemek odanızı donatıyor iseniz modern masa ve sandalye takımları arasından seçiminizi yapmanız gerekecek demektir. Tasarımcılar öyle güzel ve öyle çok modele imza atmaktadırlar ki bu seçimi yapmak sanıldığı kadar kolay değildir.  Genelde yemek odası takımı şeklinde bir bütün içinde satılmakta olan bu mobilya grubunu ayrı satın almak da mümkündür.Var olan bir mobilya takımına ilaveten masa ve sandalye takımı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus renk ve doku olarak uyumun sağlanmasıdır. Stil olarak da uyumun sağlanması gerekmektedir. Modern tasarımlarda masa ya da sandalyelerde oymalı desenli işlemeli tarzda mobilyalar pek rastlanılmamaktadır. Genelde daha düz, az işlemeli modeller söz konusudur. Kaplama olarak da kumaş çeşitlerinin yanı sıra deri kaplama modeller de sıklıkla tercih edilmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisinde yer verdiğiniz modern masa ve sandalye takımları kapsamındaki görselleri tek tek incelemenizi tavsiye ederiz.

Modern Masa ve Sandalye Takımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kanepe Tasarımları başlıklı makalemizde 2014 kanepe modelleri, 2015 kanepe modelleri ve dekoratif kanepeler hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni değişik kanepe imalatı Fotoğrafları
Yeni Sezon Kanepe Tasarımları

Yeni sezon kanepe modelleri, en güzel kanepe modelleri, modern kanepe modelleri, oturma odası kanepe modelleri, kanepe çeşitleri, Ev dekorasyonunuzu yaparken...

Kapat