Mum Işığı Rengi Ev Dekorasyon Örnekleri

634

marshall 2014 renk kartelası, mum ışı rengi, mum ışığı rengi ev örnekleri, mum ışığı rengi evler

Mum ışığı rengini açıklayacak olursak, genelde açık sarı tonlarına yakın bir renk. Tahmin edeceğiniz gibi mum ışığında oluşan ateşin renginden ortaya çıkmış. Tasarımcılar bu kadar değişik ve birbirinden farklı renkler bulmayı nasıl başarıyor bilemem ama gerçekten bu konuda çok iyi olduklarını söyleyebilirim.

Sizler de eski renginizden sıkıldıysanız ve yeni bir renk arıyorsanız mum ışığı rengi her eve uyumlu olabilecek güzel bir renk olacağını düşünüyorum. Sizlerin de bu konuda bana katılmanız için birbirinden güzel ve şık örnek resimleri sizler için inceledik ve sizlere sunuyoruz. Buyurun isterseniz bu örnekleri şimdi de hep birlikte gözden geçirelim. Bakalım sizlerin bu konuda ki düşüncesi ne? Düşüncelerinizi yorum halinde bizlere bildirebilirsiniz.

MUM IŞIĞI RENGİ EV DEKORASYONLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2014 Banyo Boya Renk Kombinasyonları başlıklı makalemizde 2014 banyo boya renk kombinasyonları, en güzel banyo boya renkleri ve en güzel banyo dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

mum ışığı boyamarshall mine mum ışığı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Mobilya TV Sehpaları TV Üniteleri

Yorucu bir günün ardından evimizde rahat bir koltuğa uzanıp, televizyonda sevdiğimiz bir programı seyre dalmanın keyfine "Hayır" diyebilecek çok az...

Kapat