Niş Örnekleri, Niş Yapımı, Niş Modelleri

1334

Eski uygarlıklardan kalma tarihi eserleri incelediğimizde taş sanatının en iyi kullanıcıları arasında yer almış olan insanlar o dönemlerde bile duvar süslemelerine ve duvarda niş modellerine önem vermişlerdir. Tarihten günümüze geldiğimizde taştan yapılan duvar nişlerinin yerini teknolojinin de ilerlemesi ile üretilen çelik profil ve alçıpan kullanılarak yapılan niş modelleri yerini almıştır. Duvarlarda her türlü niş modelini, alçıpan tv ünitelerini, alçıpan kitaplık modellerini ve her türlü duvar süslemelerini alçıpan ve alçı kullanılarak yapılmaya başlanmıştır. İç dekorasyonda farklılık yaratmak istiyorsanız, alçıpan asma tavan ve duvar nişlerini kendi evinize de yaptırabilirsiniz. Alçıpandan yapılan duvar niş modellerinden hangisini yaptıracağınıza henüz karar vermemişseniz aşağıda yer alan resim galerisini inceleyerek beğendiğiniz modeli ustasına göstermeniz mümkün. Hatta mersin ve civarında oturuyorsanız size aşağıda yer alan alçıpan ve boya tadilat işleri yapan ustalardan birinin bilgilerini de verebiliriz. Linkin üzerini tıklayabilirsiniz.

Mersindetadilat.com firmasının ustalarından Yusuf Saat 0532-306 72 02 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Niş Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan ALÇIPAN TV ÜNİTESİ başlıklı makalemizde alçıpan asma tavan modelleri, alçıpan niş modelleri ve alçıpan televizyon ünitesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

alçıpan kitaplık modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Üç Boyutlu Nevresim Takımları ve Fiyatları

Son günlerde televizyonlardaki reklamları izlemeyen yoktur sanırım. Hemen hemen bütün kanallarda üç boyutlu nevresim takımları ile ilgili reklam filmi yayınlanıyor....

Kapat