Nostaljik Dantel Yastık Modelleri

182

Annelerimizin göz nuru, el emeği dantelin girmediği çeyiz geçmiş yıllarda yok gibiydi. Sonraki dönemlerde genç kızlar bu değerli aksesuara demode muamelesi yapıp, biraz da annelerin gönlünü kırıp, çeyizlerinde belki, ama asla evlerinde yer vermemeyi tercih etmekte idiler. Bu gönül kırgınlığı döneminin affedilmesi için midir, bayanların gerçeği idrak etmesinden midir bilinmez; artık danteller yine eski ihtişamlı dönemlerine kavuşmaya başladılar. Özellikle tekstil ürünü aksesuarların bir kısmı ya da sadece süsü olarak tasarlanan dantel kullanımlarına bir örnek de dantel yastık modelleri olarak kendini göstermektedir. Nostaljik dantel yastık modelleri ile siz dekorasyonunuza farklı bir boyut kazandırmak isterseniz, bazı detaylara dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi, her ne kadar şık ve hoş bulsak da dantel tercihlerinizde abartıya kaçmamanızdır. Örneğin tercihiniz dantel yastık modelleri olduğunda, dekorasyonun geri kalanında artık dantel içeren herhangi bir eşyaya veya aksesuara yer vermemeniz dengenin yakalanması açısından oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Dantel yastık modellerini diğer yastık modellerinden farklı olarak zemin üzerinde kullanmamanızı tavsiye ederiz. Çok büyük olmayan ebatlarda ve sadece koltuk üstü yastıklar bize göre en uygun dantel yastık uygulamasını teşkil edecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak hazırladığımız resim galerisinin size nostaljik dantel yastık modelleri hususunda yol gösterici olacağını düşünmekteyiz.

Nostaljik Dantel Yastık Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Keten Yastık Modelleri başlıklı makalemizde keten yastıklar ve Yeni Moda Keten Yastık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
güzel  fotoları
En Güzel Kadife Yastık Modelleri

Yumuşacık dokusu, asil ve şık görünümü ile kadife, dekorasyonda ayrıcalıklı yeri olan malzemelerin başında gelmektedir. Koltuk kaplama, kanepe kaplama, minder...

Kapat