Okyanus Rengi Duvar Boyası ve Dekorasyonları

684

Mavi rengi en çok sevilen renkler arasında yer alır. Sadece duvar boyasında ya da dekorasyonda değil hemen hemen her alanda mavi rengi sevilen bir renktir. Duvar dekorasyonunda ise okyanus rengi yani diğer adı ile okyanus mavisi de çok kullanılan bir renktir. Özellikle salon ve yatak odalarında sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

Gerçi her bölgede de kullanılabilir. Açık veya koyu tonlarının tercihi de tamamen sizlere kalmış. Sizler de evinizi yenilemek isterseniz bu işe duvar boyalarından başlayabilirsiniz. Okyanus mavisi rengi beklentilerinizi karşılıyor ise o halde buyurun şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz örnek dekorasyonları hep birlikte gözden geçirelim.

OKYANUS RENGİ İLE DEKORASYONLAR RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Rapsodi Mobilya Yemek Odası Modelleri

Yemek yemek; temposu yüksek yaşamlarımızda maalesef ki aynı tempoda gerçekleştirilen sıradan bir eylem haline dönüşmüş durumdadır. Halbuki kültürümüzün ana öğelerinden...

Kapat