Dekor Saati

Okyanus Rengi Duvar Boyası ve Dekorasyonları

Cuma, 25 Nisan 2014, 07:30

Mavi rengi en çok sevilen renkler arasında yer alır. Sadece duvar boyasında ya da dekorasyonda değil hemen hemen her alanda mavi rengi sevilen bir renktir. Duvar dekorasyonunda ise okyanus rengi yani diğer adı ile okyanus mavisi de çok kullanılan bir renktir. Özellikle salon ve yatak odalarında sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

Gerçi her bölgede de kullanılabilir. Açık veya koyu tonlarının tercihi de tamamen sizlere kalmış. Sizler de evinizi yenilemek isterseniz bu işe duvar boyalarından başlayabilirsiniz. Okyanus mavisi rengi beklentilerinizi karşılıyor ise o halde buyurun şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz örnek dekorasyonları hep birlikte gözden geçirelim.

OKYANUS RENGİ İLE DEKORASYONLAR RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Islak Kum Rengi İle Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde ıslak kum rengi, ıslak kum rengi duvar boyası ve ıslak kum rengi ile dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 vMOqAZOKNStL4aiOCiH5tjFljO-02esEjiQ9Mrrv-LJmiD9ssZhIB3ZoHX2zzLaF 1b26a327bbf956a0a8f50c826d813a1701c56d9b&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Rapsodi Mobilya Yemek Odası Modelleri

Yemek yemek; temposu yüksek yaşamlarımızda maalesef ki aynı tempoda gerçekleştirilen sıradan bir eylem haline dönüşmüş durumdadır. Halbuki kültürümüzün ana öğelerinden...

Kapat