Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri 2014

499

oturma odası, 2014 oturma odaları, oturma odası dekorasyon fikirleri, oturma odası dekorasyonları, en güzel oturma odaları, yeni sezon oturma odaları, modern oturma odaları

Oturma odanızda nasıl bir dekorasyon kullanıyorsunuz? Bana kalırsa sizlere vereceğim fikirleri dinlerseniz odanızı daha iyi bir düzene sokabilirsiniz. Öncelikle ferah ve büyük bir odaya sahipseniz işiniz daha kolay olacaktır. Rahatlıkla dilediğiniz mobilya modelini tabi odanızın rengi ile uyumlu olacak şekilde alıp yerleştirebilirsiniz.

Küçük odalar için de Seçeceğiniz mobilyaları etrafa dağıtarak fazla köşelere yanaştırmadan yerleştirebilirsiniz. Renk seçimlerini açık tonlarda yaparsanız odanız biraz daha ferah ve büyük görünür. Bu tasarımlar için de sizlere en güzel örnek resimleri inceledik ve bir galeri altında topladık. Buyurun isterseniz şimdi de bu örnek resimlere hep birlikte bir göz atalım.

2014 OTURMA ODASI FİKİRLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası başlıklı makalemizde 2020 marshall boya renk kartelası, dyo renk kartelası ve en güzel iç cephe renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir