Parlak ve Simli Duvar Kağıdı Modelleri

237

Parlak ve Simli Duvar Kağıdı Modelleri:

Parlak ve simli duvar kağıtları genellikle ışığı daha iyi yansıtmak amacı ile duvar veya tavan dekorasyonunda kullanılır. En fazla tercih edilen parlak duvar kağıtları Altın ve Gümüş renkli olan duvar kağıtları döşendikleri alana zenginlik ve lüks katan ürünlerdir. Bu tür duvar kağıtları ile birlikte kullanılacak koltuk mobilya ve eşyalar genellikle avangard mobilyalar tercih edildiğinde çok daha başarılı sonuç alırsınız.

Bu tür duvar kağıtlarını en fazla antre veya salon dekorasyonunda kullandığınızda daha güzel bir sonuç alırsınız. Dekorsarayi.com ekibi olarak parlak simli duvar kağıtlarından oluşan güzel bir resim galerisini de sizler için hazırladık.

Bir önceki yazımız olan Duvar Kağıdı Çocuk Odası Desenleri Çeşitleri başlıklı makalemizde 2015 çocuk odası duvar kağıtları, çocuk bebek odası duvar kağıdı ve çocuk odası duvar kağıdı manzaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

Geleneksel perde duvar mailsimli duvar kağıdı modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
değişik  görselleri
En Güzel Ofis Asma Tavan Modelleri 2015

Ofisinizin asma tavan ihtiyacı var ve siz nasıl bir asma tavan yapacağınıza henüz karar veremediniz. Sizlere tavsiyemiz yapmak istediğiniz asma...

Kapat