Patlatma Taş Kaplama ile Salon Dekorasyonu 2015

922

Patlatma taş kaplama ile salon dekorasyonu, patlatma taş kaplama örnekleri, patlatma taş kaplama görselleri, iç dekorasyonda taş kaplama örnekleri, iç dekorasyonda patlatma taş kaplama örnekleri

İç dekorasyonda farklı bir tasarım yapmak istiyorsanız sizlere farklı bir dekorasyon öneriyoruz. Salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz bir dekorasyon stili olarak patlatma taş kaplama örnekleri ile farklı bir duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

Patlatma taş kaplama ile salon dekorasyonu yaparken salonun tamamını değil de bir veya en fazla iki bölümde bu tekniği kullanabilirsiniz. İç dekorasyonda kullanacağınız patlatma taş örneklerini iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Özellikle kafe, restaurant, pastane veya ofis dekorasyonunuzda da kullanabilirsiniz.

Duvar-taş-kaplama-modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Salon İçin 2020 Duvar Renkleri başlıklı makalemizde 2020 salon için renkler, en güzel salon tasarımları ve filli boya salon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trend istikbal pike takımları | Geniş çaplı bilgi servisi Dizaynları
Kanaviçe Pike Süsleme Modelleri

Kanaviçe pike süsleme modelleri, pike süsleme kanaviçe, kanaviçe pike modelleri, kanaviçe pike süsleme tasarımları Hani göz nuru el emeği derler...

Kapat