Portakal Çiçeği Rengi ile Dekorasyon Fikirleri

501

portakal çiçeği duvar boyası, portakal çiçeği rengi, portakal çiçeği rengi dekorasyon fikirleri, portakal çiçeği rengi ile dekorasyonlar, en güzel dekorasyon önerileri

Portakal çiçeği rengini ilk duyduğumuzda aklımıza portakaldan dolayı turuncu rengi gelebilir. Biraz turuncuya da yakın bir renk aslında ama kırmızı tonlarına da yaklaşıyor. Ama gel gelelim ki çok güzel bir renk. Hem tonu güzel hem de dışarıya verdiği o hava ve  görüntü çok hoş. Hayatı renkli yaşayanlar için güzel bir renk olduğu kanaatindeyim.

Tabi sizlerin fikri ne bilemem ama denemenizi tavsiye ederim. Ama öncesinde dekorsarayi.com olarak sizler için araştırdığımız portakal çiçeği rengi ile ev dekorasyonlarını ve örnek ev tasarımlarını gözden geçirelim. Fikrinizi bu örnekleri inceledikten sonra daha iyi belirtebilirsiniz.

PORTAKAL ÇİÇEĞİ RENGİ EV DEKORASYONLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Turunç Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri 2014 başlıklı makalemizde turunç duvar boyası rengi, turunç rengi ev dekorasyon fikirleri ve turunç rengi ev dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

portakal çiçeği rengiportakal çiçeği boya rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Turunç Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri 2014

turunç rengi ev dekorasyonları, turunç rengi ev dekorasyon önerileri, turunç rengi ev dekorasyon fikirleri, turuncu duvar boyası, turunç duvar boyası...

Kapat