Rengarenk Duvar Boyaları ile Dekorasyon Fikirleri

9

Dekorasyonun en önemli detaylarından biri de duvar kaplamalarının ne olacağı ve de ne renkte olacağıdır. Zira, duvar boyalarının, oluşturulmak istenen ambiansta ve sergilenmek istenen görsellikte son derece önemli etkileri söz konusu olmaktadır. Siz de bu anlamda karar aşamasında iseniz size rengarenk duvar boyaları ile dekorasyonlar hususunda bilgi vermek, bu güzel seçeneği de öncelikleriniz arasına eklemek isteriz. Mobilya ve aksesuar seçiminde sadelikten yana iseniz kesinlikle duvar kaplamalarında hareketi tercih etmelisiniz. Bu hareketi en şık şekilde elde etmenin yollarından biri de rengarenk boyalar ile yapılacak olan muhteşem renk kombinleridir.

Bir veya birden fazla rengi bir arada ve eşit oranlarda kullanmak mümkün olabileceği gibi, bir rengi baz alıp diğer rengi ya da renkleri üzerine desen amaçlı kullanmak da söz konusu olabilecektir. Bu şekilde yapacağınız renk kombinlerinde size önerimiz renklerin sadece bir tanesini koyu renkler arasından seçmeniz hatta belki koyu renge mümkün olduğunca yer vermemeniz şeklinde olacaktır.  Özellikle küçük hacimli mekanlarda koyu renkte ve/veya yoğun desende duvar kaplamalarından kaçınmanız, ortamın görünümüne ferahlık katmak anlamında çok doğru bir tercih olacaktır.

İç içe geçmiş kutular misali, odanızın bir duvarında başka diğer duvarında başka bir renge yer vermeniz son derece renkli bir atmosfere imza atmanızı sağlayacaktır. Zeminde duvar boyası üzerinde kontrast renklerle farklı aksesuar uygulamalarını da aklınızın bir köşesinde bir seçenek olarak tutmanızı da tavsiye edebiliriz. Odalar sizin duvarlar sizin; yaratıcılık da sizin ve de sonsuz! Önce galerimizi inceleyin sonra da hayallerinizi serbest bırakın!

RENKLİ DUVAR DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Bebek Bekleyen Çiftler İçin Bebek Odası Hazırlığı başlıklı makalemizde 2020 bebek odaları nasıl olmalı, 2020 bebek odası dekorasyonu ve 2020 bebek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bebek Bekleyen Çiftler İçin Bebek Odası Hazırlığı

Her evli çiftin en heyecanlı dönemidir aileye yeni bir bireyin katılması haberinin alındığı günler. Bu güzel haber aynı zamanda tatlı...

Kapat