Şampanya Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

203

şampanya rengi, şampanya rengi ev, şampanya rengi ev dekoru, şampanya rengi ev dekorasyonu, şampanya rengi evler, şampanya rengi ev örnekleri, şampanya rengi ev dekorasyon örnekleri, en güzel ev modelleri 2014

Genelde yeni renkler çıktıkça eski renkler unutulur gider. Açıkçası her insan böyledir. Yani hangi konuda eli alınırsa alınsın her yeni çıkan şeyin bir önceki modeli unutulur. Ama şampanya rengi yıllardır hayatımızda var ve hala kullanılır. Çünkü çok sade ve güzel bir renk. Ne ağır ne de hafif bir renk. İstenilen görüntüyü tam olarak karşıladığı için çok kullanılan bir renk.

Bu yüzden de etkisi şu ana kadar devam etmiştir. Eğer sizler de bu rengi kullanıyor fakat sıkılmışsanız sizlere güzel bir fikir vermek istiyorum. Bu rengi hiç bozmadan üzerine bu rengin biraz daha koyusu ile motifler verebilirsiniz. Örneğin desenli rulolar var. Bunlarla kolaylıkla evinizi baştan yaratabilirsiniz. Buyurun isterseniz bu rengin kullanım alanlarını inceleyip örnek resimlerimizi gözden geçirelim.

ŞAMPANYA RENGİ EV ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Bal Peteği Rengi Ev Dekorasyonları 2014 başlıklı makalemizde 2014 renk kartelası, bal peteği rengi ve bal peteği rengi ev dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

şampanya rengisampanya boya rengi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bal Peteği Rengi Ev Dekorasyonları 2014

bal peteği rengi, ban peteği rengi ev, bal peteği rengi ev dekorasyonu, bal peteği rengi ev dekorasyonları, bal peteği rengi...

Kapat