Sarı Renkli Ev Dekorasyon Fikirleri

850

Ev dekorasyonunuzu yaparken salon veya oturma odasına dekorasyonunuzu nasıl bir boya veya mobilya rengi ile dekore edeceğinize karar vermemişseniz sizin için seçtiğimiz sarı renkli ev dekorasyon fikirlerine bakmanızda yarar var. Sarı güneşi, yani aydınlığı temsil eden bir renk tonu olup, kral rengi olarak tabir edilir. Zenginliği temsil eden bir tonudur.

Eski medeniyetlerden Mısır da sarı renk; yüksek hayatın, kuvvetin ve dinçliğin sembolü olarak kullanılmıştır. Sarı renk insana sevinç ve coşku veren bir renk tonudur. Sarı renk bilgi ve bilgeliği ifade eden bir renktir. Sarı rengi evin her bölümü için kullanabilirsiniz. Sarı ve sarının tonlarının kullanıldığı ev dekorasyon fikirlerini dekorsarayi.com ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki resim galerisini inceleyerek kendi ev dekorasyonunuzda sarı kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Sarı Renkli Ev Dekorasyon Görselleri

Bir önceki yazımız olan KUM BEJİ RENGİ DUVAR BOYASI 2021 başlıklı makalemizde en güzel duvar boyası renkleri, en güzel iç cephe renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
güzel Mavi renk dekorasyonu Mavi dekorasyon örnekleri. tasarımları
Mavi Renkli Salon Dekorasyon Fikirleri

Mavi renkli salon dekorasyonu; Toprak, hava, su ve ateş olan dört ana gruplardan bir tanesi olan su grubunun ortak özelliklerinin...

Kapat