Şehir Desenli Kışlık Halı Modelleri 2014

260

Kış aylarının başlamasına çok az zaman kaldı. İç Anadolu da ve Güney Doğu Anadolu da insanlar kışa girdiler bile. Akdeniz bölgesinde halen kısa kollu tişörtlerle gezerken birileri, birileri de sobalarını yakmaya ve üstünde kestane pişirmeye başladılar bile. Odun sobasının yerini hiç bir şey tutmuyor. Hem ateşi görerek, hem de sesini duyarak insan psikolojik olarak ısınıyor. Sadece sobanın ısısı yetmez tabi ki bu ısıyı içeride tutmak için güzel kışlık halı modelleri ile evleri kaplanır.  Pencerelerimizin hava kaçıran contaları yenilenir ve dışarıdan hava gelmeyecek şekilde izolasyon yapılır. Bu şekilde uzun zaman ısı kaybı olmadan eviniz sıcak kalır. Kışlık halı olarak nasıl bir halı alacağına karar vermeyenler için şehir desenli halı modellerinden oluşan en güzel halı çeşitlerini bir araya getirdik. Başta İstanbul desenli halı modeli ve Eyfel Kulesi desenli halı modelleri en fazla satılan halı modelleri arasındaki yerini almış.

Şehir Temalı Kışlık Halı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan istikbal çocuk halısı Modelleri ile Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde istikbal bebek odası halı modelleri, istikbal çocuk halı dekorasyonu ve istikbal çocuk halı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en son duvar rafı fiyat fotoğrafları
Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2014

Led ve Lcd televizyonların hayatımıza girmesi ile birlikte moda olan duvar ünitelerinin yerini dekoratif ahşap raf modelleri almaya başladı. Dekoratif...

Kapat