Şehir Temalı Duvar Kağıdı Modelleri

307

Duvar kaplamada duvar kağıdı seçeneğini kullanma eğilimi son yıllarda yeniden artışa geçen trendlerden biridir. Gelişen teknolojilerin etkisi ile artık silinebilir, yanmaz, neme dayanıklı gibi önemli özellikler kazandırılan duvar kağıtları evin her alanı için kullanılması muhtemel, son derece hoş ve kalıcı çözümlerden biri durumundadır. Artan talebe şık çözümlerle yanıt vermek isteyen tasarımcıların sunduğu muhteşem seçeneklerden biri de şehir temalı duvar kağıdı modelleri şeklindedir. Şehir insanının yaşantısından kesitleri yaşam alanlarına aktarması kadar normal bir tercih olmasa gerek. Ancak, bu tarz duvar kağıtlarının en çok fayda sağladığı kesim; şehirden uzak ama şehir özlemi ile yaşayanlardır bize göre. Siyah-beyaz desenlerin yanı sıra bol renkli desenler içeren duvar kağıtları olasılıklar arasındadır. Bazen dünyanın ünlü bir kentinden alıntı ile hayal güçlerine hizmet eden bu kağıtları; bazen de sıradan bir kent manzarası ile sade şıklığa giden yol olabilmektedirler.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz resim galerisinde her türden beğeni ve beklenti ile buluşması muhtemel şehir temalı duvar kağıdı modelleri yer almaktadır.

Şehir Temalı Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde duvar kağıdı modelleri, duvar kağıtları ve en güzel duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
2 thoughts on “Şehir Temalı Duvar Kağıdı Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en yeni küçük mutfak dekorasyonu nasıl yapılır dizaynları
Mutfağım Çok Ufak Diyenlere Dekorasyon Önerileri

Bazılarınızın mutfağım küçük acaba nasıl bir dekorasyon yapmalıyım diye dediğini duyar gibiyim. Bugün sizlere küçük mutfaklarınız ile ilgili nasıl bir...

Kapat