Selim Yuhay ile Hayalimdeki Banyo Yarışması

237

Mimar Selim Yuhay tarafından tanıtımı yapılan hayalindeki banyoyu tanıtan bir yazı yazın ve kale grubu tarafından sağlanan bütün ürünlerin kullanıldığı hayalindeki banyoyu yapalım sloganı ile yola çıkan ekip bu hafta istanbuldan bir adayın hayallerini gerçekleştirdi. İstanbul Bakırköyde oturan Dilek Saydam Soy hanımefendinin evinin banyosunu en lüks kale ürünleri ile donatacak olan selim yuhay ve ekibi sadece bir defaya mahsus olmak üzere bu çanakkale seramik ve kale firmasının sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın devamını dileriz. Her hafta bir talihlinin evininin banyosunun tasarımı ve dizaynı çok külfetli olmasa gerek. Bu reklamı para ile yapamayacaklarını düşünüyoruz. Bu konu ile ilgili aşağıdaki sizler için seçtiğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Rengarenk Banyo Pas Pas Modelleri başlıklı makalemizde Banyo pas pas modelleri, Banyo pas pas takımları ve En yeni banyo pas pas modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Prefabrik Yayla evi1 - Ev dekorasyonu, Mobilya modelleri ve Fiyatları
Yeni Model Prefabrik Hazır Yayla Evi Modelleri

Yeni Model Prefabrik Hazır Yayla Evi Modelleri, hazır yayla evi modelleri, prefabrik yayla evi tasarımları, yaylaya yapılacak hazır ev modelleri...

Kapat