Siyah Beyaz Genç Odası Tasarımları

283

Genç odaları genelde dekorasyon olarak biraz renkli ve canlı bir görüntüye sahiptir. Çünkü gençler sadeliği pek sevmez. Göze çarpıcı renkler kullanırlar ve genç odası için de aynı bu renklerde mobilya ve aksesuar seçimi yaparlar. Ama şimdi bunların tam aksine sade ve bir o kadar da şık bir tasarımı sizlere sunmak istiyoruz. Siyah beyaz renk tasarımını şimdi de genç odası modellerinde kullandık. Gerçekten de çok güzel oldu. Gençlerin bu renkli seçimleri bize kalırsa rafa kaldırılacak ve bu tasarımlara yönelecekler. Çünkü siyah beyaz tasarımlar gerçekten göze hitap eden bir görüntü sunuyor bizlere.

Ayrıca araya kırmızı renk tonlarının da eklenmesi ile birlikte farklı bir şıklık da elde edilebilir. Siyah beyaz tasarımların yanında ek olarak kırmızı tasarımlı modelleri de sizler için paylaştık. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz yeni sezon genç odalarını hep birlikte gözden geçirelim. Aşağıda bulunan engin galeri bölümümüzden onlarca resmi bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. . .

SİYAH BEYAZ GENÇ ODALARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2014 Çilek Çocuk Odası Modelleri başlıklı makalemizde çilek çocuk odası, çilek çocuk odası modelleri ve çilek çocuk odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

siyah gen odassiyah beyaz genç odası dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
harika  modelleri
Ev Sinema Odası Dekorasyon Fikirleri

Evde sinema odası herkes gibi en başta benim de hayalimdir. Sinema keyfini kendi evinizde rahat bir şekilde izlemek gibisini başka...

Kapat