Şömineli Banyo Dekorasyon Fikirleri 2015

201

Şömineli banyo dekorasyon fikirleri, 2015 şömineli banyo dekorasyonu, farklı banyo dekorasyonları, yeni model şömineli banyo dekorasyonu

Banyo yapmak bazıları için sadece üzerine bir su dökünüp, saçını 2 defa şampuanlamak değil. Banyoyu keyfe dönüştürmüş, banyo yaparken dinlenen, kitap okuyan, televizyon izleyenler bile var. İşin bu kısmını bende çok seviyorum. Küvet keyfini zevke dönüştürmek bu olsa gerek.

Birileri banyo içinde yanan bir şöminenin banyo yaparken keyif vereceğini düşünmüş ve bunu yapmış, çok da haklılar bence. Siz küvette yıkanırken hemen yanınızda odun ateşinin çıtırtısı, alevlerin üzerinize vurduğu güzel bir sıcaklık fikri bana çok çekici geldi. Benim gibi düşünen insanların evlerinin banyolarına uygulamış oldukları şömineli banyo dekorasyon fikirlerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Dekorsarayi.com ekibi olarak hazırlamış olduğumuz bu keyifli resimleri inceleyebilirsiniz.

Şömineli Banyo Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Vakumlu Banyo Aksesuarları ve Fiyatları başlıklı makalemizde everloc vakumlu, havluluk vakumlu ve vakkumlu banyo aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Enza Mobilya Tasarımları

Enza mobilya modelleri, en kullanışlı enza mobilya tasarımları, portatif enza mobilya modelleri, enza mobilya köşe takımları. enza mobilya yatak odası...

Kapat