Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

302

Duvar kağıdı; duvar kaplama seçenekleri arasında en şık ve en kalıcı çözümlerden birini teşkil etmektedir. Özellikle, son yıllarda bu alandaki teknolojilerin gelişmesi ile yanmaz, silinebilir gibi özellikler kazandırılan duvar kağıtları, renkleri ve desenleri ile gözlere bayram yaşatırken, konfor ve güvenlik açısından da içleri son derece rahat ettirmektedir. Tasarımcıların duvar kağıdı konusunda oluşturduğu birbirinden farklı ve güzel seçenekler arasında taş desenli duvar kağıdı modelleri oldukça ilgi çekmektedir. Zira, artık evlerde doğadan kopup gelmiş gibi görünen taş desenli duvarlar son derece büyük bir talep görmektedir. Bilfiil doğal taşlar ile, taş görünümlü özel kaplamalar ile bu talep karşılanabildiği gibi taş desenli duvar kağıtları da  yine bu yöndeki talebin bir sonucunu teşkil etmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak oluşturduğumuz resim galerisinde en güzel taş desenli duvar kağıdı modellerine yer verdik. Siz de evinizde bu tarzda bir görüntüyü yaşamak istiyor iseniz bu seçenekler arasında size en uygun geleni değerlendirebilirsiniz. Bizim bu yöndeki tavsiyemiz bu tarzdaki kağıtları tüm eve değil de belirli bir bölgeye uygulamanız olacaktır.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Vintage Tarzı Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde 2014 duvar kağıtları, en güzel duvar kağıtları ve ucuz duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

taş desenli duvar kağıtları nerelerde kullanılırtaş duvar kağıtları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en son  dizaynları
Çiçek Resimli Duvar Kağıdı Modelleri

Doğanın süsü çiçekler, renkleri ve desenleri ile dekorasyona en çok ilham kaynağı olan unsurlardan biridir. Bahar dalı gibi evlerimize doğan,...

Kapat