Taş Kaplama ile Ev Dekorasyonu

239

Eskiden taş kaplama veya bina kaplama işleri dış cephede uygulanırdı. Dış cephede kullanılan taş kaplama dekorasyonu artık iç cephe dekorasyonunda da kullanılmaya başlandı. Patlatma Taş kaplama malzemesi özellikle salon veya oturma odasında tv’nin denk geldiği duvara uygulandığında çok güzel ve modern bir salon dekorasyonu elde edersiniz. Taş kaplama özellikle yayla evleri veya deniz evi denilen yazlık evlerde sıklıkla kullanılır. Şöminenin bulunduğu duvarı taş kaplama ile kapladığınız da veya yazlık evlerin salon bölümündeki tek duvar ve kolonların patlatma taş duvar malzemesi ile kaplaması harika bir dekorasyon fikridir. Evinin duvarlarını bu tür malzeme yerine taş görünümlü duvar kağıdı ile kaplayanlar da var. Duvar kağıdı ilk etapta size fiyat olarak biraz uygun olsa da taş kaplama gibi sağlıklı değil. Taş kaplama malzemesi kullanılan ev dekorasyonunu çok daha uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilmeniz mümkün. En güzel Taş kaplama dekorasyon fikirlerinden oluşan güzel bir resim galerisini dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Bu resimlerden fikir alarak sizler de kendi iç dekorasyonunuz da farklı bir trend yakalayabilirsiniz.

TAŞ KAPLAMA RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Modern Kuaför Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel kuaför dekorasyonları, kuaför dekorasyon fikirleri ve kuaför dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni  fotoları
Siyah Genç Odası Dekorasyonları

Ev dekorasyonunuzu yaparken evde yaşayan her bireyin yaşına cinsiyetine ve zevklerine uygun bir şekilde dekorasyon yapmak gerekir. Evde genç kız...

Kapat