Taşınabilir Sauna Keyfine Ne Dersiniz?

206

taşınabilir sauna, taşınabilen sauna, taşınır sauna, taşınabilir sauna keyfi, taşınabilir sauna tasarımı, en güzel sauna modelleri, değişik sauna tasarımları, römorklu sauna, römorklu sauna tasarımı

İlk duyduğunuzda biraz saçma gelebilir. Çünkü ben de ilk duyduğumda inanmamıştım. Ama gördüğünüz zaman mecburen inanıyorsunuz 🙂 Römork şeklinde yapılmış ve istediğiniz arabanın arkasına bağlayabilirsiniz.

Düşünsenize yaz kış demeden nereye giderseniz gidin seyyar saunanız yanınızda olacak. Gerçi bu tasarımı sörf yapanlar için düşünmüşler ama sonuçta kim isterse kullanabilir. Gerçekten hoş bir tasarım olduğu için bizler de dekorsarayi.com olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Ta??nabilir sauna tasar?m?

Bir önceki yazımız olan Kum Beji Rengi İle Örnek Dekorasyonlar başlıklı makalemizde en güzel duvar boyası renkleri, en güzel iç cephe renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Crop Mobilya Salon Koltuk Modelleri

Evlerimizin en önemli bölümleri salonlarımızdır. Rahat koltuklarımıza uzanıp, dostlarımızla, ailelerimizle sıcacık sohbetlerimizi gerçekleştirdiğimiz; elimizde kahvemizle televizyon karşısına geçip sinema keyif...

Kapat