Üç Boyutlu Sticker Modelleri ile Ev Dekorasyonu

752

Üç boyutlu sticker modelleri, en şık üç boyutlu sticker modelleri, üç boyutlu duvar sticker modelleri, üç boyutlu kapı sticker modelleri

Dekorasyon trendleri arasından 2014 yılına damga vurmuş ev dekorasyonları sırasında odalarınızın kapılarını, duvarlarını veya balkon kapılarını birbirinden güzel üç boyutlu sticker modelleri ile süslemek adeta bir moda haline geldi. Üç boyutu sticker modelleri ile salon duvar dekorasyonunuzu gerçeğinden ayırt edilmeyecek güzellikte sticker modelleri ile süsleyebilir, çocuk odanızın kapısını adeta bir akvaryumdan fırlamış köpek balığı yapıştırabilirsiniz.

Üç boyutlu sticker modellerini evinizin her bölümünde kullanmanız mümkün. Banyo içerisinde duşakabinin içindeki duvarı üç boyutlu bir şelale resmi veya deniz altından çekilmiş balıklarla dolu canlı bir akvaryuma dönüştürebilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak en güzel üç boyutlu sticker modellerinden oluşan bu resim galerisi içinden hoşunuza giden modeli kendi evinizde uygulayabilirsiniz. Resimleri daha yakından incelemek için resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Cam Sehpa Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Cam Sehpa Modelleri, en güzel cam sehpa modelleri ve en şık cam orta sehpa modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Marshall Boya Kil Yeşili Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeşilden vazgeçemeyenlerin, ancak gönlü kahverengi ve toprak renklerine de kayanların en ideal seçeneğini teşkil eden Marshall Boya kil yeşili rengi...

Kapat