Yaban Gülü Rengi ve Duvar Dekorasyonları

263

yaban gülü rengi, yaban gülü rengi duvar boyası, yaban gülü rengi dekorasyonlar, yaban gülü rengi dekorasyon örnekleri, yaban gülü rengi dekorasyon fikirleri, yaban gülü rengi dekorasyon önerileri

Yaban gülü rengi kırmızı ve pembe arasında orta tonlarda bir renktir. Gerçekten çok şık ve güzel olması bir yana kullandığınız her alanda uyumluluk gösterir. Salon, oturma odası, banyo ve mutfak gibi bir çok alanda zevke ve isteğe göre kullanılabilir. Bazı yerlerde duyduğuma göre hiç bir uyumu yok diye söylemler kulağımıza geliyor.

Bu uyumsuzluk kesinlikle seçilen mobilya renklerinden ve aksesuarlardan kaynaklanıyor olabilir. Bunlara uygun olarak beyaz ya da açık tonlarda diğer renk mobilyalar seçilebilir. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsarayi.com olarak sizler için incelediğimiz en güzel dekorasyon örneklerini hep birlikte gözden geçirelim.

YABAN GÜLÜ RENGİ DEKORASYON ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan Lavanta Esintisi Rengi Dekorasyon Örnekleri 2014 başlıklı makalemizde lavanta esintisi dekorasyon fikirleri, lavanta esintisi dekorasyon önerileri ve lavanta esintisi dekorasyon örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Lavanta Esintisi Rengi Dekorasyon Örnekleri 2014

lavanta esintisi rengi, lavanta esintisi duvar boyası, lavanta esintisi dekorasyon örnekleri, lavanta esintisi dekorasyon önerileri, lavanta esintisi dekorasyon fikirleri Lavanta...

Kapat