Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Dekorasyonu

250

Yeni cumhurbaşkanlığı sarayı bitti bitecek, mahkeme tarafından bir ara yürütmeyi durdurma kararı bile verilmesine rağmen yapımına hızlı bir şekilde devam edilen. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından başbakanlık çalışma ofisi olarak yola çıkılmasına rağmen cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra inşaat cumhurbaşkanlığına devir edildi. Çok konuşulan Cumhurbaşkanlığı Sarayının adının ilk başlarda Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ”Ak Saray” olarak dillendirilmesine rağmen 29 Ekim resepsiyonundaki davetiyelere Cumhurbaşkanlığı Sarayı olarak yazıldı. Atatürk Orman Çiftliği içinde yapımı biten Cumhurbaşkanlığı Sarayında yapılan iç ve dış dekorasyona ait ilk görüntüleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda yer alan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı Dekorasyon Görselleri

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2014 başlıklı makalemizde ahşap duvar rafları, dekorasyonda duvar rafı kullanma ve dekoratif duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

CUMHUR BAŞKANLIĞI SARAYIbeştepe cumhurbaşkanlığı sarayı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
yeni beylikdüzü koçtaş banyo aksesuarları fotoları
Koçtaş Banyo Aksesuarları

Banyo dekorasyonu yapacak olanlar ilk önce banyosunun genişliğini ölçecek ve koçtaş'a gelerek bu metrekareye göre nasıl bir banyo dekorasyonu yapacağınıza...

Kapat