Yeni Moda Jean Yastık Modelleri

145

Jean kumaş hayatımızın her döneminde birçok alanda karşımıza çıkan kumaş türlerinden biridir. Özellikle pantolonlar olmak üzere sıklıkla giyimde tercih ettiğimiz jean kumaş; artık jean yastık modelleri olarak evlerimizin dekorasyonunda da önde gelen seçeneklerden biri olmuştur. Jean yastıkları, her renkte, her ebatta, her desende, her modelde görmek mümkün olabilmektedir. Bazen adeta jean bir kıyafet giymiş yastığa dönüştürülen bu modeller, bazen de patchwork tarzında şık bir yastık olarak karşımıza çıkabilmektedir. Jean yastık modellerinin hangi modelde, hangi stilde olacağına aslında nihai olarak kararı veren tamamen yaratıcılık gücü olmaktadır. Siz de kendi jean yastıklarınızı pekala kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için derlediğimiz yeni moda jean yastık modelleri ile aşağıdaki resim galerisini hazırladık. Birçok tarzda birçok stilde oluşturulmuş bu yastıklardan sizin beğenileriniz ile örtüşenler varsa ne ala, yoksa da sorun yok, bu görselleri teşvik unsuru olarak kullanabilir, hayal gücünüzü ortaya koyup kendi yastık modellerinizi tasarlayabilir, hatta kendiniz dikebilirsiniz. Neden olmasın?

Yeni Moda Jean Yastık Modelleri Resim Galerisi

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mutfağım Çok Ufak Diyenlere Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde küçük mutfak modelleri, küçük mutfaklar ve küçük mutfaklar için dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kadife Duvar Sticker Modelleri

Duvar stickerları ile evlerinize sıra dışı bir şıklık kazandırmak istiyor iseniz size önerebileceğimiz en şık seçeneklerden biri de kadife duvar...

Kapat