Yeni Moda Keten Yastık Modelleri

194

Keten kumaş, giyimden dekorasyona birçok alanda sıklıkla tecih edilen kumaş türlerinden biridir. İnceden kalına birçok formu bulunan keten kumaşı; keten yastık modelleri şeklinde evlerimizde de tercih etmekteyiz. Her dönem seçenekler arasında yer alsa da son yıllarda keten yastık modelleri ile detayları vurgulanmış dekorasyon stiline çok daha fazla rastlar olduk. Renk renk, her ebatta yeni moda keten yastık modelleri arasından siz de seçim yapma arzusunda iseniz bizden size bazı tavsiyeler olabilecektir. Öncelikle; yastıklarınızın keten kumaş türünü ve dokusunu koltuk, perde, halı gibi diğer tekstil unsurlar ile uyumlu bir şekilde seçmeniz önemlidir. Renk uyumunu hatırlatmadan geçemeyeceğiz, zira burada da iki seçenek sizi bekliyor; ya genel dekorasyon renkleri ile uyumu gözetlemek; ya da hakim olan renge kontrast yaratarak çarpıcı vuruşlar yapmak. Tercih sizin! Her iki şekilde şık çözümler söz konusu olacağından tercihi belirleyen unsur tamamen sizin dekorasyon zevkinizde gizli olacaktır.

Dekorsarayi.com ekibi olarak hazırladığımız resim galerisinde yer alan yeni moda keten yastık modelleri arasından siz de beğeni ve beklentilerinize uygun modelleri belirleyebilirsiniz.

Yeni Moda Keten Yastık Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kadife Yastık Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Kadife Yastık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en yeni  fikirleri
Nostaljik Dantel Yastık Modelleri

Annelerimizin göz nuru, el emeği dantelin girmediği çeyiz geçmiş yıllarda yok gibiydi. Sonraki dönemlerde genç kızlar bu değerli aksesuara demode...

Kapat