Yeni Sezon Komodin Modelleri ve Tasarımları

242

Yatak odaları başta olmak üzere evimizin birçok yerinde kullanabildiğimiz ve kurtarıcı diyebileceğimiz kadar işlevsel mobilyalar olan komodinlerde birbirinden güzel sayısız modeller mevcuttur. Doğru seçim yapabilmenin sırrı, stil olarak komodininiz ile geri kalan mobilyanızın stili arasında bir uyumun söz konusu olmasıdır. Renk, doku gibi detaylarda da ahengin yakalanmasına önem verilmelidir. Tek çekmeceli, çift çekmeceli, çok çekmeceli, eskitme uygulanmış yeni, antika, renkli, ahşap rengi, yüksek ayaklı, ayaksız, vb. birçok şekilde komodin mevcuttur. Bunlar arasından işlevsel açıdan seçiminizi yaparken, eşyanızı ne amaçla ve nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Örneğin; yatak odanızda kullanacağınız komodininizin üzerine kitap okuyabilmek için bir aydınlatma koymayı planlıyor iseniz, genişlik ve yükseklik açısından uygun bir komodin modeli seçmeniz gerekecektir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız aşağıdaki resim galerisinde yeni sezon komodin modelleri ve tasarımları ile ilgili seçtiğimiz görsellere yer verdik. Tarzınızı belirleyebilmek adına her görseli üzerine tıklayarak yakından incelemenizi tavsiye ederiz.

Yeni Sezon Komodin Modelleri ve Tasarımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Modern Masa ve Sandalye Takımları başlıklı makalemizde en güzel masa sandalye takımları, masa sandalye takımı modelleri ve masa sandalye takımları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Moda tepe home masa sandalye takımları Önerileri
Modern Masa ve Sandalye Takımları

Modern dekorasyon stilinden hoşlanıyor iseniz ve de salonunuzu ve beraberinde yemek odanızı donatıyor iseniz modern masa ve sandalye takımları arasından seçiminizi yapmanız...

Kapat