Yeni Sezon Lavabo Tasarımları

213

Ev dekorasyonunda söz konusu banyo olduğunda en önemli unsurlardan biri vitrifiye seçimidir. Vitrifiye seçimlerinin baş tacı olan  lavabo modelleri, gelişen teknolojilerin, yeni trendlerin katkısı ile son derece göz alıcı boyuta ulaşmış durumdadır. Son dönemde sıklıkla tercih edilmeye başlanan yeni sezon lavabo tasarımları içinde çiftli lavabo uygulamaları, banyo kapılarında kuyrukların da sonunu getirmişe benziyor. Büyük banyolar ve kalabalık evler için ideal olan bu ikili lavabo uygulamaları dışında gözümüze çarpan modeller arasında camdan yapılma lavabolar yer almaktadır. Cam lavabolar; renkli cam, şeffaf cam gibi farklı tarzlarda üretilebilmektedir. Şeffaf cam lavaboların temizlik sorunu her ne kadar zahmet veriyor olsa da, sundukları şık görüntü ile yine de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadırlar.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için hazırladığımız resim galerisinde en güzel yeni sezon lavabo tasarımları ile karşılaşacaksınız. Siz de mobilya ve duvar kaplama stiliniz ile uyumlu vitrifiye seçimleriniz ile son derece şık banyolar tasarlayabilirsiniz.

Yeni Sezon Lavabo Tasarımları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Banyoda Çift Lavabo Modelleri başlıklı makalemizde Banyoda çift lavabo modelleri, banyoda çift lavabo örnekleri ve çift lavabo örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni koçtaş jasmine şifonyer Galeri
En Şık Şifonyer Modellerine Bayılacaksınız

Yatak odası mobilyalarının ayrılmaz parçası olan şifonyerler, tasarımcıların muhteşem ürünleri sayesinde yatak odası dekorasyonunun olmazsa olmazı durumuna ulaştılar. Zira, yazımızda...

Kapat