Zebrano Mobilya Yemek Odası Modelleri

172

Yemek odası grupları salonlarımızda önemli bir yer teşkil eden mobilya gruplarıdır. Kalabalık yemeklerin konforlu bir şekilde gerçekleşmesine imkan veren modellerin tercih edilmesi tavsiye edilmekle beraber, görsellik doğal olarak ön planda olan kriterlerden biridir. Zebrano Mobilya yemek odası modelleri ise bu kriterin maksimum düzeyde karşılandığı seçeneklerden biridir. Zira, son derece gösterişli koleksiyonlara imza atan Zebrano mobilya, girdiği evleri saraylara dönüştüren markalardan biridir. Salon dekorasyonunda bütünlük önem arz ettiğinden bu görkemli mobilyanın dahil olduğu salonlarda aynı gösterişe sahip mobilyalar ile takımı tamamlamaya özen gösterilmelidir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için Zebrano mobilya yemek odası modelleri arasından en şık ve en gösterişli olanları seçtik ve aşağıdaki resim galerisini derledik. Renkli seçenekler kadar, sade modellerin de yer aldığı koleksiyonda, siyah ve beyaz kombinlerin ve açık renklerin baskısı gözlemlenmektedir. Özellikle dar alanlarda açık renklerden yana bir tercih uygulandığında çok daha ferah bir görüntünün temininin mümkün olduğunu hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Siz de seçin bir Zebrano Mobilya, salonlarınızda gerçek olsun her rüya!

Zebrano Mobilya Yemek Odası Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir önceki yazımız olan Zebrano Mobilya Oturma Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2014 zebrano mobilya oturma odası modelleri, 2014 zebrano mobilya oturma odası takımları ve en güzel zebrano mobilya oturma odası grupları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Turkuaz Coşkusu Rengi Duvar Boyası ve Tasarımları

turkuaz coşkusu rengi, turkuaz coşkusu duvar boyası, turkuaz coşkusu rengi örnek tasarımları, turkuaz coşkusu rengi ile boyanan duvarlar, turkuaz coşkusu...

Kapat