Zümrüt Yeşili Ev Dekorasyon Tasarımları

636

zümrüt yeşili rengi, zümrüt yeşili ev, zümrüt yeşili ev dekorasyonu, zümrüt yeşili ev örnekleri, zümrüt yeşili ev dekorasyon örnekleri, zümrüt yeşili evler, zümrüt yeşili ev modelleri

Zümrüt taşını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Ama yine ufak bir açıklama olarak şunları söyleyebiliriz ki: Bu taş çok değerli ve doğal kaynaklardan elde ediliyor. Bu taşın kendi doğal rengi bile çok hoş bir görüntü sunuyor. Bu taştan yola çıkarak da dekorasyon tasarımcıları çok harika bir renk olan zümrüt rengini ortaya çıkarmıştır.

Sadece duvar rengi olarak da düşünmeyin. Odanızın herhangi bir aksesuarında bile bu rengi kullanabilirsiniz. Bizler de bu şık tasarımları dekorsarayi.com olarak sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

ZÜMRÜT YEŞİLİ EV DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Kale Color 2020 Renk Kartelası başlıklı makalemizde dış cephe renkleri, kale boya ve kale boya 2020 renk kartelası hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

ZMRT YEL,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Hardal Sarısı Dekorasyon Fikirleri 2014

hardal sarısı, hardal sarısı rengi, hardal sarısı renk kombini, hardal sarısı dekorasyon, hardal sarısı dekorasyon fikirleri, hardal sarısı ev dekorasyonu...

Kapat