2014 Avangard Yemek Odası Takımları

1274

Ev dekorasyonunuzda kendinize bir stil belirlemek zorundasınız. Neden zorundasınız diyoruz çünkü tarz sahibi biriyseniz ve evinizi modern, klasik, avangard gibi tarzlardan biri ile dekore etmek istediğinizde ev eşyanızı, aksesusarlarınızı, mobilya ve halı modellerinizi ona göre seçeceksiniz. Bu konumuzda sizlere 2014 Avangard yemek odası takımları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Hangi yemek odası takımının veya hangi mobilyanın avangard sınıfına gireceğini detayları ile sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Avangard kelimesinin gerçek anlamı: kendi kimliğini kaybetmeden hayal gücünü deneyimleriyle genişletmek veya tarihsel gelişim sürecinde; modernizimle gelen sanatı günlük hayatla birleştirme çabasıdır. Avant Garde kelimelerinin birleşiminden oluşan bir Fransızca deyimdir. Burjuvanın hayatımıza soktuğu ve birçok farklı alanda kullanılan Avand Garde içerik anlamıyla toplumu değil de sanatı simgeler.

Avangard mobilya ise; modern anlayışın minimalist çizgiler ile birleştiği, klasik mobilyanın sadeleştirilmiş hafif ve abartısız oyma veya sade bir objenin herhangi bir yerinde örneğin yemek odasının sandalyelerinin ayakları sade değilde gül oyması koyarak mobilyada sadeliği ve sanatı bir arada sunabilmesidir. Dekorsarayi.com sitesi olarak birbirinden şık avangard yemek odası modellerinden oluşan güzel bir resim galerisi hazırladık. Zevkle gezeceğinizi düşündüğümüz bu galerinin resimlerini üzerine tıklayarak daha büyük görebilirsiniz.

Avangard Yemek Odası Takımları Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Salon İçin 2020 Duvar Renkleri başlıklı makalemizde 2020 salon için renkler, en güzel salon tasarımları ve filli boya salon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir