2014 En Güzel Dekoratif Biblo Heykel Modelleri

1700

En güzel dekoratif biblo modelleri, biblo heykel modelleri, dekoratif salon süsleri, dekoratif biblolar, en güzel küçük heykeller

Salon, oturma odası veya işyeri dekorasyonunuzda kullanılmak üzere dekoratif küçük biblolar, küçük heykeller, meslek gruplarına göre sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edilmek üzere dekoratif ve şık biblo heykellerden oluşan güzel süs eşyalarını sizler için derledik. Avukat, hemşire, doktor, asker, yoga yapan adam gibi bir çok küçük biblo heykelleri arkadaşlarınızın doğum günlerinde veya özel günlerinde hediye olarak alabilirsiniz. Bu küçük ama anlamlı heykeller uzun süre boyunca insanlar tarafından sergilenir veya masalarının üzerinde en güzel yeri doldurur. Baktıkça sizi hatırlatır bu küçük hediyeler. Hepimizin evlerinde vitrin veya gümüşlük vardır. Bunların içinde genellikle ev hanımları fincan takımları, şarap kadehleri, gümüş süs eşyaları ve küçük heykel veya biblolar satın alınır ve sergilenir. Yeni evlenen her genç kızın çeyizinde mutlaka bu tür heykel veya biblolar vardır ve ev dekorasyonunda çok da hoş objeler bunlar. Bazı objelerin bereket ve şans getirdiği bile söylenir (nar ve fil gibi).

Dekorsarayı.com ekibi olarak birbirinden güzel ev aksesuarları arasında yer alan dekoratif biblo ve heykellerden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Çarşı pazar gezmeden önce ön fikir olarak bu biblo ve ev aksesuarlarına bakabilirsiniz.

Dekoratif Biblo Heykel Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Dekoratif Vazo Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dekoratif Vazo Modelleri, cam vazo modelleri ve en güzel dekoratif vazolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

bibloheykel modelleriBiblolar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir