2015 Ufak Mutfak Tasarımları

421

2015 Ufak mutfak tasarımları, küçük mutfak tasarımları, en güzel küçük mutfak modelleri, modern küçük mutfak modelleri, stüdyo daire mutfak tasarımları

Metropollerde inşaat yapacak arsa nerede ise kalmadı denecek kadar az. Ülkemizde yapılan konutlara baktığımızda 4+1 veya 5+1 evlerin satışa çıktığını görüyorum.Bu tür büyük evlerin metrekarelerine baktığımızda 360 m2 evler yaptıklarını gördüm. Bu kadar abartı büyüklükteki bir evden avrupa standartlarında 4 adet daire çıkarabilirsiniz. Yeşil alanları yok edip bu kadar gereksiz binalarla doldurduktan sonra çocuklarınıza bırakacağınız yeşil alan kalmayacak. Alacağınız evlerin ihtiyaçlarınıza cevap verecek büyüklükte olmasına özen gösterin.

Büyük şehirlerde stüdyo daireler daha çok tercih ediliyor. Toplaması kolay, temizliği kolay ve bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek büyüklükte ise sorun yok. Küçük evlerin mutfak dekorasyonu ile ilgili yapmış olduğumuz çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Fonksiyonel bir mutfak tasarımı yaparken ev hanımlarının fikirlerini önemseyerek mutfak dizaynını yapın. Lavabonun yeri, ocağın yeri, mutfak tezgahının şeklini kendisi tasarlarsa bir defa masraf etmiş olursunuz. Aşağıda küçük mutfaklar için nasıl bir tasarım yapabileceğiniz ile ilgili güzel bir resim galerisi hazırladık. Size uyan örneği kendi mutfağınıza uygulayabilirsiniz.

2015 Ufak Mutfak Tasarımları Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Banyo Boya Renk Kombinasyonları başlıklı makalemizde 2020 banyo boya renk kombinasyonları, banyo için boya renkleri ve en güzel banyo boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şömineli Banyo Dekorasyon Fikirleri 2015

Şömineli banyo dekorasyon fikirleri, 2015 şömineli banyo dekorasyonu, farklı banyo dekorasyonları, yeni model şömineli banyo dekorasyonu Banyo yapmak bazıları için...

Kapat