2016 Cnc Kesim Asma Tavan Modelleri

5873

2016 Cnc kesim asma tavan, şekilli asma tavan, özel kesim asma tavan modelleri, desenli metal asma tavan modelleri, siensi kesim asma tavan modelleri, en güzel siensi asma tavan modelleri

Apartman girişi, ofis, işyeri ve salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz cnc kesim asma tavan modelleri ile harika tavan dekorasyonu yapabilirsiniz. Modern tarzda cnc makinalarında istediğiniz kesimi yaptırabileceğiniz ahşap veya metale şekil verilerek yapılan asma tavan çeşitleri artık bir çok lüks konut veya işyerlerinde karşımıza çıkıyor. Cnc kesimi yapılan levhaları sadece tavanda değil duvar veya ev içerisinde farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin merdiven korkuluğu, yatak odasında yatak başı, banyo veya wc’de bulunan aynaların çerçevelerinde, İç veya dış kapı içlerinde kullanabilirsiniz.

Halk arasında siensi asma tavan olarak da bilinen bu levhaların kullanım yerlerini ve tavan veya duvarlarınızda nasıl durduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki resim galerisindeki resimleri daha yakından görebilmek için resimlerin üzerine tıklayarak ilerle butonu ile ilerleyip galeri şeklinde gezebilirsiniz.

2016 CNC ASMA TAVAN MODELLERİ

2016 CNC ASMA TAVAN MODELLERİ

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 dekoratif raf modelleri, 2022 raf tasarımları ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

cnc tavan modelleri2016 asma tavan modelleriapartman girişi asma tavan modellerisamsun cnc asma tavanhttps://www dekorsarayi com/2016-cnc-kesim-asma-tavan-modelleri/,2 thoughts on “2016 Cnc Kesim Asma Tavan Modelleri

 1. Ahmet

  Cnc Kesim Asma Tavan modeli yaptırmak istiyorum

  İletişim adresinizi bilmiyorum

  mail adresinden bana ulaşırsanız sevinirim

  Ahmet
  tel : 0531

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir