2020 Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

1175

 

Duvar kağıtları, birbirinden güzel renkleri, birbirinden farklı ve hoş desenleri ile evlerimizi dekore ederken adeta bir can simidi gibi imdadımıza yetişirler. Önceleri genelde yaşam alanlarında, yatak odalarında tercih edilen duvar kağıtları; artık su geçirmez, yanmaz vb. özellikler nedeni ile artık banyolarımız, mutfaklarımız dahil her alanda kullanılabilir bir seçenek haline gelmiş durumdadırlar. Her sezon tasarımcıların yeni renkler ve desenler ilave ettiği bu duvar kaplaması türünde 2020 çiçek desenli duvar kağıdı modelleri de son derece cazip bir seçenek olarak önümüze gelmiş durumdadır. Çiçeklerin görselliğe kattığı taze ve ferah havayı birebir yaşamanıza imkan veren, adeta kokularını dahi hissetmenize katkıda bulunan bu muhteşem duvar kağıtlarını mutlaka siz de incelemeli ve duvarlarınızda yer vermelisiniz diye düşünmekteyiz.

Çiçek desenini koyu renkler ve yoğun desenler ile tercih ettiğinizde mobilyalarınızda beyaz, ekru, krem, açık gri gibi renklere yer vermelisiniz. Bu şekilde ferah ve ışıl ışıl bir mekan oluştururken, bir yandan da çiçeklerden yayılan taze havanın önünü de kesmemiş olacaksınız. Kırların göz alıcı görüntüsünü evinizde yaşamak istiyorsanız mesela salonunuzda iki berjerinizi yerleştirdiğiniz köşedeki duvarı boydan boya yoğun çiçek desenli bir duvar kağıdı ile kaplayın, diğer duvarlarınızda ise sade renkler kullanın. Oluşacak olan manzaraya inanamayacağınızı garanti ederiz. Buyurun şimdi sizin için hazırladığımız resim galerimizi inceleyin! Çiçeklerin harika dünyasına gecikmeden siz de dalın!

2020 ÇİÇEK DESENLİ DUVAR KAĞITLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 dekoratif raf modelleri, 2022 raf tasarımları ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir