2022 Modern Gömme Yatak Modelleri Tasarımları

3089

Eskiye göre evlerimizin metrekaresi küçüldü. Bana göre bunu yapanlar çok haklı. Sebebine gelince büyük bir evi hem ısıtmak hemde soğutmak anlamında bakıldığında küçük evleri çok daha ekonomik bir şekilde ısıtıp soğutabiliriz. Stüdyo daire olarak da tabir edilen 1+1 veya sadece 1+0 oda amerikan mutfak, banyo ve tuvaletin bir arada sunulduğu küçük dairelerde alan çok değerlidir.

Bu tür dairelerde en fazla yer tutan ev eşyalarının başında yatak ve baza takımı gelir. Açılır kapanır yatak ve masa bu tür daireler için biçilmiş kaftan gibidir. Gömme yatak modellerini görmeniz ve küçük evlerde oturan dostlarımızın ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz en güzel gömme yatak modelleri ve tasarımlarından oluşan güzel bir resim galerisi arısından kendi modelinizi beğenip kendi mobilyacınıza bu resmi göstererek yaptırmaya ne dersiniz.

GÖMME YATAK MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası İçin Duvar Renkleri başlıklı makalemizde 2022 yatak odası renkleri, en güzel yatak odası renkleri ve yatak odası boya renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

gömme yatakGÖMME YATAK ODASI MODELLERI,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir