APARTMAN GİRİŞ HOLÜ DEKORASYONU 30.06.2015

11150

APARTMAN GİRİŞ HOLÜ DEKORASYON FİKİRLERİ, APARTMAN GİRİŞ ASMA TAVAN MODELLERİ

Eski ve kasfetli bir çoğunda doğru dürüst aydınlatma bile olmayan apartmanlar oturanları korkutuyor. Çocuklar bu tür apartmanların giriş holünde korku ile yürümekten belli bir saatten sonra dışarı çıkamıyorlar. Bunu değiştirmek sizin elinizde bütün apartman sakinlerinin ortaklaştıktan sonra 3.000 veya 4.000 TL gibi bir rakama süper lüks bir apartman girişi yaptırmanız mümkün.

Asma tavan, duvar dekorasyonu, boyası ve aydınlatması ile apartmanınızın girişini tümden değiştirecek bir dekorasyon ile evlerinizin değerini de yükselteceksiniz. Yaşam alanlarınıza harcadığınız hiç bir para boşa gitmez. Çünkü insanlar her şeyin en güzeline layıktır.

Apartman giriş holü dekorasyon fikirleri 2015

Apartman giriş holü dekorasyon fikirleri 2015

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 modern raf modelleri, 2021 raf modelleri ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

apartman girişi dekorlarıapartman giriş modelleriapartman girişi tasarımlarıapartman giriş dekorasyonubina girişi dekorasyonuapartman giriş dekorasyonları,5 thoughts on “APARTMAN GİRİŞ HOLÜ DEKORASYONU 30.06.2015

 1. mustafa kocaeren

  sitenizi beğendim.
  ankara çukurambarda 40 daireli bir sitemiz var. o sitenin yöneticisiyim site giriş kapısında dekarasyon yenilenmesini istiyoruz destek ve fikirlerinizi bekliyorum.iyi günler…

  Yanıtla
 2. Recep arda

  Apartman girişimizi yenilemek istiyoruz sizin iletişim adresinize ulaşamadık benimle irtibata gecebilirmisiniz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir