Banyo Dekorasyonunda Gelinen En Son Tasarımlar

1210

“Banyolar; tasarımlarında doğru tercihlerin yapılmasının en önemli olduğu yerlerdir.” dersek abartmış olmayız. Zira, bu alanlar sıkça kullanıldıklarından hem şık ve kullanışlı olmaları, hem de hijyenin maksimum düzeyde sağlanabiliyor olması gerekmektedir. Her geçen gün farklı tasarımlar ve uygulamalar ile banyo dekorasyonunda tercihte bulunmak da gittikçe zorlaşmaktadır. Bu nedenle, öncelikle banyo dekorasyonunda gelinen en son tasarımlar da dikkate alınarak bir dekorasyon planı yapılmalı, eksiksiz bir şekilde en şık ve kullanışlı banyo oluşturmaya bir an önce başlanmalıdır.

modern-banyo-tasarimlari-dekorsarayi-1

Banyonuzun duvar kaplamasında, artık eskiden olduğu gibi, tek seçeneğiniz fayans kaplama değildir. Artık, banyolar için özel üretilen duvar kağıtları, doğal taş kaplamaları gibi birbirinden güzel seçenekler sizi beklemektedir. Duvar kaplamasına karar verdikten sonra yer döşemesinin de duvarlarla renk ve doku açısından uygun olarak seçimleri yapılmalıdır.

modern-banyo-tasarimlari-dekorsarayi-18

Banyolarda en çok kullanılan alan olan duş kısmında, alışılagelmiş duş teknesi ve küvet uygulamaları yerine biz size düz zeminde taş kaplama ile oluşturulan duş zemini tasarımlarını tavsiye etmekteyiz. Yine, aynı şekilde ahşap duş zeminleri de son derece şık ve kullanışlı bir çözüm teşkil etmektedir.

modern-banyo-tasarimlari-dekorsarayi-11

Vitrifiye ve armatür seçimlerinizi yaparken sizi bin bir çeşit bekliyor olacaktır. Bu ürünler içinde klasik renklerin yanı sıra son dönemde oldukça ilgi gören rengarenk seçenekleri de mutlaka incelemenizi önermekteyiz. Amacınız şık ve de farklı bir banyo sahibi olmaksa belki de aradığınız seçenek bu ürünler olabilir.

Modern Banyo Tasarımları

Bir önceki yazımız olan Renkli Banyo Fayansları 2020 başlıklı makalemizde 2020 banyo fayansları, 2020 renkli banyo fayansları ile banyonuza renk katın ve en güzel banyo fayansları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir