Bebek Bekleyen Çiftler İçin Bebek Odası Hazırlığı

523

Her evli çiftin en heyecanlı dönemidir aileye yeni bir bireyin katılması haberinin alındığı günler. Bu güzel haber aynı zamanda tatlı bir telaşın da başlaması anlamına gelmektedir. Evin çok sevilecek olan yeni bireyinin çok seveceği konforlu ve şık bir odasının olması gerekecektir. Bebek odası hazırlığı yapmak keyifli de olsa zordur aslında.

Bebeğin cinsiyetinin belli olduğu ayları takiben bu hazırlığı yapmak daha isabetli olsa da şart değildir. Unisex bir oda hazırlamak da bir tercihtir. Öncelikle odanın dekorasyonunun geneline hakim olacak renkleri belirlemek ile işe başlayabilirsiniz. Bebeğin cinsiyeti belli ise alışılmış olsa da her dönem cazibesini koruyan pembe ve mavi renkler öncelikleriniz arasında yer alabilecektir. Sarı ve beyaz gibi unisex renkler de listenizde mutlaka olmalı, ancak sarı rengi kesinlikle çok açık ve mat tonlarda tercih etmeli, beyaz ve gri gibi renkler ile kombin ederek denge kuruyor olmalısınız.

Mobilya tercihlerinizde odanın hacmini göz önünde bulundurmak durumundasınız. Zira, odanın eşya ile dolu olması kesinlikle izin vermemeniz gereken bir durumdur. Az sayıda fonksiyonel mobilyalar ile ferah ve kullanışlı bir oda hazırlayıp, eşyaların kullanımına ilişkin tüm güvenlik önlemlerini de uygulayıp, öyle beklemelisiniz prensinizi ya da prensesinizi.

Bebek odası hazırlığının en keyifli kısmı bize göre tekstil ürünleri seçimidir. Birbirinden güzel doku ve desende, renkte üretilen tekstil ürünlerine ilişkin seçimlerinizde önceliğinizi kesinlikle hijyene vermeli, organik ürünleri tercih etmelisiniz.

Aşağıdaki resim galerimizi inceleyerek daha fazla bebek odası resimlerini görebilirsiniz. Sizler de beğendiğiniz modeli baz alıp ona yakın şekilde düzenleme yapabilirsiniz. . .

YENİ SEZON BEBEK ODASI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 dekoratif raf modelleri, 2022 raf tasarımları ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir