Buz Beyazı Boya Rengi

2693

Buz Beyazı Boya Rengi, Buz beyazı rengi, 2015 buz beyazı boya rengi, Marshall buz beyazı rengi, Polisan buz beyazı rengi, Dyo buz beyazı rengi, Fawori buz beyazı rengi

Her ne kadar rengin ismi buz beyazı rengi olsa da Marshall Boya’nın Yeşiller renk tonunun altındaki renk kartelasında yeşiller rengi ile birlikte sıralanmaktadır. Yeşilin çok açık bir tonu olan buz beyazı rengi, evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz bir renk tonudur. Buz rengi açık tonlardaki renk grubunda olduğundan dolayı özellikle ofislerinizi boyarken bu renk tonunu incelemenizde yarar var.

Özellikle fazla ışık almayan, güneş görmeyen odalarda odanın ışığını yansıttığı için bu rengi tercih edebilirsiniz. Dekorsarayi.com ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz buz beyazı rengi ile boyanmış evlerin farklı tasarımlarından oluşan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Buz Beyazı Boya Rengi

 

Bir önceki yazımız olan KUM BEJİ RENGİ DUVAR BOYASI 2021 başlıklı makalemizde en güzel duvar boyası renkleri, en güzel iç cephe renkleri ve en güzel marshall duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir