Çocuk Odası Sticker Modelleri

405

Çocuklarımız, en kıymetlilerimiz olarak hayatımızın çok önemli bir bölümünü şekillendiren varlıklarımızdır. Onlara dair her husus önemlidir ve en iyisi olması için anne ve babaların en çok özendiği konulardır. Çocuk odalarının tasarımı ve dekorasyonu da bu nedenle tüm detayları ile anne ve babaların meşgul olmaktan en çok keyif aldıkları konuların başında gelmektedir. Gelişen teknolojilerin dekorasyon alanındaki nimetlerinden olan stickerlar, çocuk odası süslemelerinde son dönemde öne çıkan seçenekler arasındadır. Çocuk odası sticker modelleri arasında adeta yok yok. Çocukların izlemeye bayıldıkları çizgi filmlerin kahramanları başta olmak üzere hazır baskı birçok tasarımın yanı sıra, sipariş ile elde edilen kişiye özel stickerlar da tercihler arasında yer almaktadır. Kız çocuklar için çizgi filmlerin prenses kahramanları, pastel renkte farklı desenler içeren baskılar, doğadan alıntılar gibi daha naif sticker modelleri gözde olurken; erkek çocukların haşarı yönlerini, arabalara olan tutkularını, dövüş sanatlarında usta çizgi film kahramanlarını birer sticker olarak duvarlarda görmek aşina olunan manzaralar arasında başı çekmektedir.

Dekorsarayi.com ekibi olarak sizin için aşağıdaki resim galerisini hazırladık ve en şirin çocuk odası sticker modelleri ile donattık.

Çocuk Odası Sticker Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Üç Boyutlu Sticker Modelleri ile Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde en şık üç boyutlu sticker modelleri, üç boyutlu duvar sticker modelleri ve üç boyutlu kapı sticker modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trend  Tasarımları
İlginç Beyaz Eşya Sticker Modelleri

Beyaz eşyaları, salt halleri ile evlerimizde kullanmayı nedense çok sevmeyiz. Örneğin buzdolaplarında hiçbirşey olmazsa mutlaka üzerlerinde birçok magnet bulunmakta, hatta...

Kapat