DUVARA MONTELİ KLOZET MODELLERİ 30.06.2015

628

DUVARA MONTELİ KLOZET MODELLERİ, ASMALI KLOZET MODELLERİ, VİTRA ASMALI KLOZET MODELLERİ

Halk arasında duvara monteli klozet olarak da bilinen Asma Klozet modelleri döşediğiniz alanda hem hijyen sağlıyor, hem de dekorasyonunuz da şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Asma klozetlerin en fazla tercih edilmesinin sebebi banyoya dökülen su klozetin altında birikmiyor ve kötü kokulara neden olmuyor. Ev hanımları istedikleri gibi klozetin altını görerek temizleyebiliyor.

Duvarın iç tarafında bulunan gömme rezervuar sayesinde kötü bir görüntüden de uzaklaşıyorsunuz. Sade ve şık bir banyo dekorasyonu yapmak istiyorsanız asma klozet yaptırmanızda fayda var. İstediğiniz ebatlarda asma klozetlerden oluşan güzel bir resim galerisini de sizler için hazırladık. Resim galerisini inceleyerek hoşunuza giden modeli satın alabilirsiniz.

Duvara monteli klozet modelleri

Duvara monteli klozet modelleri

Bir önceki yazımız olan Renkli Banyo Fayansları 2020 başlıklı makalemizde 2020 banyo fayansları, 2020 renkli banyo fayansları ile banyonuza renk katın ve en güzel banyo fayansları hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Yeni Moda çilek genç odası nevresim takımları Galerisi
ÇİLEK GENÇ-ÇOCUK ODASI MODELLERİ 29.06.2015

2015 Çilek genç odası modelleri, 2015 çilek çocuk odası modelleri, En güzel çilek çocuk odası modeli, en güzel çilek genç...

Kapat