EL YAPIMI ŞEMSİYELİK MODELLERİ VE TASARIMLARI

2205

El yapımı şemsiyelik modelleri, kendin yap şemsiyelik modelleri, ahşap şemsiyelik modelleri, metal şemsiyelik modelleri, beyaz şemsiyelik modelleri, renkli şemsiyelik modelleri

Kışın gelmesi ile birlikte yağmurlardan korunmak amacı ile şemsiyelerinizi çıkarmaya başlamışsınızdır. Şemsiyesi olmayanlar da yeni şemsiyeler almaya başlamışlardır. Evde dört beş kişinin olduğunu var sayarsak akşamları koridorlarda bir sürü şemsiye ve görüntü kirliliği ile birlikte hanımların sesini duyar gibiyim. Bu kimin şemsiyesi ve niye yerde veya niye askıda der gibi.

Bunu önlemenin ve bütün şemsiyeleri bir arada tutmanın yolu güzel bir şemsiyeliğe sahip olmaktan geçiyor. Şemsiyeliği dışarıdan alabileceğiniz gibi evde kendiniz de yapabilirsiniz. El yapımı şemsiyelik modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizlerle paylaşıyoruz. İyi seyirler.

El yapımı şemsiyelik modelleri

El yapımı şemsiyelik modelleri

El Yapımı Şemsiyelik Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon 2015 Duvar Aynası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 duvar aynaları, 2015 modern duvar aynaları ve en güzel duvar aynası modeller hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir