En Güzel Baharatlık Modelleri 2014

679

En güzel baharatlık modelleri, en şık baharatlık modelleri, dekoratif baharatlık modelleri, yeni tasarım baharatlık modelleri

Mutfak dekorasyonunuzu yaparken yemek masanızı veya mutfak tezgahınızın üstünü süsleyecek, hem pratik günlük kullanım için, hemde dekoratif modelleri ile mutfak tezgah dekorasyonunda kullanılmak üzere birbirinden güzel baharatlık modellerine hayran kalacaksınız. Baharatlık modellerini seçerken özellikle cam ve krom olanlar en fazla tercih ediliyor. Hem görselliği, hem de camın sağlıklı olmasından dolayı olsa gerek. Eskiden üretilen sade baharatlık modelleri ile günümüzdeki baharatlık modelleri arasından çok fark var. Desenlenleri, renkleri, büyük küçük her türlü baharatlık modelini bulmak mümkün. Takım şeklinde satılan baharatlıklar ev hediyesi alınırken hanımların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Her keseye göre baharatlık takımı bulmak mümkün. Büyük markaların ürettiği porselen baharatlık takımları fiyat olarak biraz yüksek olmasının yanında kendi kesenize görede çok şık modelleri bulmanız mümkün. Dekorsarayı.com ekibi olarak hem dekoratif hemde özel tasarım baharatlık modelleri arasından sizinde hoşunuza gidecek bir baharatlık seti bulmanız mümkün. Aşağıdaki resim galerisine tıklayarak resimleri büyütebilir ve bu güzel modelleri inceleyebilirsiniz.

En Güzel Baharatlık Modelleri Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon En Güzel Avize Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 avize modelleri, avize çeşitleri ve avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

en güzel baharatlıklar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir