En Güzel Dubleks veya Tribleks Villa Modelleri

3145

Şehrin gürültülü ve sıkıcı tarafından şikayeti olanlara müstakil evi tavsiye ediyoruz. Öncelikle yapmanız gereken bulunduğunuz şehrin hangi semtinde ev yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Güzel bir bölgeden en az 500 M2 arsa almışsanız kafanızdaki projeyi hayata geçirmek için ilk adımı atmış sayılırsınız.

Sizlere düz ve sade bir ev yerine dublex veya triblex tarzı bir villa yapmanız için aşağıda yapılmış olan modellere bakmanız yeterli olacaktır. Mimar veya mühendislerden beğendiğiniz bir villanın resmini göstermeniz ve içerisinde neyi nerede istediğinizi söyleminiz durumunda projesi hazırlanacak ve istediğiniz proje ise bunu hayata geçirebileceksiniz.

Eğer inşaat işleri ile uğraşmak istemiyorsanız işinizi anahtar teslimi verebilirsiniz. Bir mühendislik firması evinizi size teslim edecektir. Herhangi bir apartman dairesinden çok daha ucuza hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Villada mutlaka olmasına özen gösterebileceğiniz bir kaç özelliğe dikkat çekmek istiyoruz. Kamelya veya geniş bir veranda, kış bahçesi ve bahçede barbekü alanını yaptırırsanız evinize gelen dostlarınız ile harika zaman geçirebilirsiniz.

degisik-dublex-villa-dizaynlari

Dubleks veya Tribleks Villa Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Model Prefabrik Hazır Yayla Evi Modelleri başlıklı makalemizde hazır yayla evi modelleri, prefabrik yayla evi tasarımları ve yaylaya yapılacak hazır ev modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konumuzun Aramaları:

villa resimlerien güzel villa resimleridubleks villa modellerien güzel villalardublex villa modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir