Ev İçi Salıncak Modelleri ile Ev Dekor

20971

Salıncakta sallanmak çocukların, gönlü hep çocuk kalanların en çok sevdiği eylemlerden biri olsa gerek! Başlı başına bir keyif, bir konfor, bir huzur kaynağı olan bu eylemi neden yaşam alanlarımız olan evlerimizde de yaşamayalım? Buyurun birbirinden güzel seçeneklere yer verdiğimiz resim galerimizden bir seçim yapıp, ev içi salıncak modelleri ile ev dekor ederek siz de bu keyfe bir an önce evinde ulaşanlardan olun!

Ev içi salıncak modelleri-Dekorsarayi.com (4)

Oldukça farklı bir görselliğe sahip olan bu eşyalara evlerinizde yer vermeye kararlı iseniz, öncelikle uygulanacağı alanı doğru bir şekilde belirliyor olmanız gerekecektir. Tabii ki genel dekorasyon tarzınızın böylesine bir uygulamayı kapsayabilen bir tarzda (modern tarzlar, spor tarzlar olabilir mesela) olması gerektiğini söylemeden geçmek istemeyiz.

Ev içi salıncak modelleri-Dekorsarayi.com (1)

Bulunduğu alanda sallanma fonksiyonunu rahatlıkla kullanabileceğiniz doğru noktayı belirledikten sonra ev içi salıncağınızın rengine ve modeline karar vermelisiniz. Eviniz küçük ise büyük bir salıncak sizin için cazip olmayacaktır. Mümkün olduğunca ev içi salıncak ile bulunduğu mekanın hacmi arasında doğru orantıyı gözetmek uygun olacaktır.

Ev içi salıncak modelleri-Dekorsarayi.com (9)

Bambu, metal, kumaş gibi birçok farklı kaplama söz konusu olduğundan, ev içi salıncağın bulunacağı alanda, örneğin salonunuzda, yer alan mobilyaların dokusu ile uyum sağlamayı ihmal etmemenizi tavsiye ederiz. Tabii bazen kontrast uygulamaların da cazibeli olabilmesi mümkündür.

Ev içi salıncak modelleri-Dekorsarayi.com (8)

Birbirinden şık ve sevimli bu salıncak modellerinden biri ile siz de evinizin dekorasyonuna çocuk dünyanızın keyfini ekleyin!

Ev İçi Salıncak Modelleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ahşap Duvar Raf Modelleri 2022 başlıklı makalemizde 2022 dekoratif raf modelleri, 2022 raf tasarımları ve ahşap duvar rafları hakkında bilgiler verilmektedir.
4 thoughts on “Ev İçi Salıncak Modelleri ile Ev Dekor

  1. Yusuf Saat

   Sayın Sercan Patlar,
   Sitemiz üzerinde paylaştığımız ürünler tamamiyle size fikir vermek amacı ile paylaşılmıştır. Sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Saygılar…

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir