Evim Şahane Oturma Odası Dekorasyonları

564

Yapımcılığını Kanal D’nin yaptığı, sunuculuğunu ve programı yapan Evim Şahane programının mimarı selim yuhay şimdiye kadar çok güzel projelere imza attı. Ayrıca imza attığı bu projelerin insanlara çok yararı oldu. Çünkü bu program üzerinden yapılan dekorasyonlar tamamen ücret alınmadan kaliteli ustalar tarafından yapılıyor.

Ücret alınmaması bir yana bir de eski eşyalarınızın yerine sıfır mobilya ve aksesuarları evinize getiriyor. Bundan iyisi var mı siz düşünün! Tabi bu dekorasyonlar da öyle sıradan değil. Çok güzel ve modern bir şekilde tasarlanan evler herkesin beğenisini kazanıyor. Bu yüzden de herkes bu tasarımlardan ilham alarak evini dekore etmeye başladı. Oturma odasını dekore edecek olanlar için bizler de dekorsarayi.com ekibi olarak evim şahanenin düzenlediği ve dekore ettiği oturma odalarından oluşan zengin bir resim galerisini sizler için hazırladık. Buyurun isterseniz hep birlikte aşağıdaki resim galerimizi bir gözden geçirelim.

EVİM ŞAHANE OTURMA ODASI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kanepe Modelleri başlıklı makalemizde en güzel kanepe modelleri, kanepe modelleri ve kanepeler hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
en güzel  modelleri
Evim Şahane Salon Dekorasyonları

Evim şahane ekibi ev dekorasyonları, evim şahane salon dekorasyonu, evim şahane dekorasyon fikirleri, evim şahane ekibinin yaptığı salon dekorasyonu, kanal...

Kapat